1/1

 

Stacja kolejowa Pyskowice Miasto została zlikwidowana. W pobliżu budynku dworca przy ul. Szpitalnej mieści się dwustanowiskowy przystanek autobusowy.

 

Możesz stąd dotrzeć bezpośrednio na Dworzec Kolejowy w dzielnicy Starego Miasta przy ul. Wolności lub poza granice Pyskowic.

E-6b.svg_.png

 

Stacja kolejowa Pyskowice obsługuje kolejowe połączenia pasażerskie, ale budynek dworca jest wyłączony z eksploatacji (trwa remont).

 

W pobliżu budynku dworca przy ul. Wolności mieszczą się ulokowane w dwóch kierunkach przystanki autobusowe. Autobusem dotrzesz stąd do Nowego Miasta, Gliwic lub dzielnicy Dzierżno. Pociągiem najłatwiej dostaniesz się do Gliwic, Katowic, Strzelec Opolskich i Opola.

 

Część pociągów IC oferują także połączenia do odleglejszych miejscowości w Polsce. Zwracaj uwagę na warianty kursowania danego pociągu, zwłaszcza jeśli to pociągi sezonowe.

E-6b.svg_.png
1789-e6a.png
1789-e6a.png
Marmur

 

PKP PLK: "Szanowni Państwo!  Informujemy, że z powodu prac związanych z budową centrum przesiadkowego w Gliwicach, część tunelu prowadząca do ulicy Tarnogórskiej od dnia 11.01.2021r. zostanie wyłączona z eksploatacji.

 

Wejście i wyjście na perony nr 1, 2, 3, 4 tylko od strony ul. Bohaterów Getta Warszawskiego.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy."

COVID_infografika_04_Obszar_roboczy_1.jp

 

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na dworcach - Grupa PKP

 

PKP InterCity: PKP Intercity zapewnia bezpieczne podróże podczas epidemii koronawirusa. Planując przejazd pociągiem, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które mają duży wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo – własne i współpasażerów.

 

Sprawdź zasady podróży pociągami PKP IC w czasie epidemii.

 

PolRegio: "Nowe limity pasażerów w pociągach. Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo"

 

Sprawdź zasady podróży pociągami PR w czasie epidemii.

 

Metropolia GZM: Informacje na temat koronawirusa, oraz funkcjonowanie ZTM w okresie nauki i epidemii.

 

Sprawdź informacje nt. zmian w kursowaniu taboru ZTM w czasie epidemii (aktualizowane na bieżąco).